prelegenci

Prelegenci

dr Broda
lek. med. Marcin Broda

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Pracował jako asystent w Klinice Otolaryngologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie, a także na Oddziale Otolaryngologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem operacyjnym chorób nosa i zatok przynosowych ze szczególnym uwzględnieniem technik endoskopowych, operacjami migdałków podniebiennych i migdałka gardłowego oraz leczeniem zaburzeń oddychania podczas snu – chrapania i obturacyjnych bezdechów – metodą Celon.

dr Gerwel
Dr n. med. Agata Gerwel

Specjalizuje się w otolaryngologii oraz chirurgii głowy i szyi. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem operacyjnym chorób nosa i zatok przynosowych ze szczególnym uwzględnieniem technik endoskopowych, leczeniem operacyjnym zaburzeń oddychania podczas snu – chrapania i bezdechów sennych – metodą Celon oraz diagnozą chorób gruczołów ślinowych i ich leczeniem operacyjnym. Ukończyła wydział lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2015 r. uzyskała doktorat w dziedzinie nauk medycznych.

Dr Michalik
dr hab. n. med. Michał Michalik

Założyciel Centrum Medycznego MML. Przez lata działalności medycznej rozwijał prace z dziedziny Funkcjonalnej Endoskopowej Chirurgii Nosa i Zatok (ang. FESS). Wprowadził do polskiej medycyny klinicznej pionierskie i innowacyjne zabiegi z zakresu leczenia chrapania i bezdechu sennego oraz leczenia
i płukania zatok. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych m.in. the European Sleep Research Society, American Academy of Sleep Medicine, the European Academy of Facial Plastic Surgery. Jako kierownik naukowy prowadzi szkolenia dla lekarzy specjalistów oraz będących w trakcie specjalizacji. Jest ekspertem i konsultantem naukowym portali medycznych oraz serwisów internetowych.

Dr Dmowska
lek. med. Agnieszka Dmowska – Koroblewska

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuję się w zakresie otolaryngologii. Specjalizuję się w operacjach usunięcia migdałka gardłowego, drenażu uszu, a także plastyce podniebienia miękkiego, przegrody nosa oraz małżowin nosowych dolnych. Ponadto, wykonuję techniką koblacji laserowej funkcjonalną endoskopową operację zatok, a także płukanie zatok metodą Hydroclease oraz Hydodebroder Cyclone.

Dr Monika Porembska

W 1999 roku ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. W 2009 roku ukończyłam specjalizację z chirurgii stomatologicznej. W 2010 roku ukończyłam studia podyplomowe Kosmetologia w Medycynie. Wykonuję pełen zakres chirurgii stomatologicznej. Zajmuję się usuwaniem zębów zatrzymanych, podcinaniem wędzidełek, wszczepieniem implantów oraz leczeniem przerostu mięśni żwaczy.

Dr Jakub Siemianowski

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Pracuje również jako zastępca ordynatora na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.
Specjalizuje się w anestezjologii i intensywnej terapii. W Centrum Medycznym MML zajmuje się przede wszystkim przygotowaniem pacjenta do zabiegu operacyjnego, znieczuleniem miejscowym, znieczuleniem ogólnym, sedacją, znieczuleniem u dzieci, znieczuleniem przewodowym oraz cewnikowaniem tętnic.

back to top